ПРО КОМПАНІЮ INTER-TRADE

Внаслідок активного і динамічного розвитку, на сьогоднішній день, компанія визнана не тільки на території України, але і в таких державах, Німеччина, Литва, Молдова, Росія і Білорусь, зарекомендувавши себе як організація, яка якісно і за розумну ціну проводить роботи по проектуванню, виготовленню, монтажу і введенню в експлуатацію обладнання та металоконструкцій в харчовій, фармацевтичній, молочної, пивний, лікеро-горілчаної, масложирової, кондитурской та інших галузях.

Історія нашої діяльності розпочинається з 2005 року зі спеціалізацією виготовлення декоративних виробів з чорнових і нержавіючих металів з подальшим їх монтажем та встановленням. В наслідок активного, динамічного розвитку було відкрито і закріплено за Компанією “Inter-Trade” інжинірингову діяльність , як окремої структури і з наявними виробничими потужностями. Це дозволило не лише здійснювати повний спектр монтажно-інсталяційних робіт , а й під замовлення самостійно виготовляти вироби з чорнових і нержавіючих металів під конкретні вимоги і потреби підприємств харчової промисловості за ціною виробника (без посередників).

Окремо хочемо відзначити функціонування нашого досвідченого конструкторсько-проектного відділу, діяльність якого скерована на професійне, якісне і швидке забезпечення технологічно- конструкторськими рішеннями, виготовлення ескізних і робочих креслень, представлення виробів у 3-D моделюванні, виготовлення кошторисних та інших калькуляційних документів. Крім цього ми практикуємо виїзд на місце Замовника наших конструкторів та інженерів для формування високоточного і практичного креслення обладнання або технологічної карти розміщення трубопроводів і обв’язки майбутнього або вже діючого обладнання .

Здобуваючи досвід роботи з відомими підприємствами ми освоїли необхідні тонкощі роботи і суворі вимоги щодо проведення робіт на їх територіях з дотриманням усіх визначених і встановлених норм та правил і звичайно спеціалізованих вимог до робітників, саме тому співпраця з Компанію “Inter-Trade” з замовниками ґрунтується на трьох основних принципах:

  • Надійність і високу якість виконаної роботи;
  • Розумна цінова політика;
  • Уважне ставлення та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
0
Років на ринку
0
Виконаних проектів
0
Унікальних рішень

Відгуки наших клієнтів

Найкращою рекомендацією якості наших робіт можуть бути саме ті підприємства, де ми мали честь виконувати монтажні, профілактичні, інсталяційні роботи і виготовляти для них обладнання і устаткування.

Протяг всього періоду співпраці дане підприємство виконувало роботи по монтажу технічного, програмованого, електромеханічного обладнання та трубопроводів з нержавіючої сталі. Технічний та інженерно-технічний персонал компанії проявив себе, як професійна та злагоджена команда.

Гуцу Д.Г., Директор С.П. «BEERMASTER» А.O.

Висловлюємо подяку компанії “Інтер-Трейд” за своєчасно і якісно виконані роботи з проектування та монтажу огорож на футбольному стадіоні “Арена Львів”. Не можемо не відзначити прекрасну роботу ваших співробітників та високий професіоналізм.

Дишлюк П.Н., Директор «АМГ Констракшн»

ТзОВ ТВК “Перша приватна броварня” з 2010 року співпрацює з “Інтер-Трейд”. За цей період компанія успішно виконувала роботи по монтажу технологічного та енергетичного обладнання, трубопроводів з нержавіючої сталі, металоконструкцій, виготовлення та встановлення ємностей.

Власенко І.А., «Перша приватна броварня»

За період нашої співпраці з компанія “Інтер-Трейд” виконувала роботи по встановлені трубопроводів з нержавіючої сталі та різнотипних металоконструкцій. Всі роботи виконувались у визначені терміни та з належною якістю. Ми і надалі плануємо співпряцювати з компанією “Інтер-Трейд” та рекомендувати її іншім.

Ігор Харченко, Директор «Крафт Фудз Україна»

Компанія “Інтер-Трейд” зарекомендувала себе надійнім партнером, виконуючи свої зобов’язання чітко и вчасно. Особливо хочеться відзначити професійні якості працівників фірми, компетентність, чуйність и високий рівень оператівності у прійнятті рішень. Сподіваємось на подалі плідну співпрацю з Вами!

Азаров О.А., Директор «Амарі Україна»

Надійне виробництво – якісний продукт

Реалізовуємо надійне виробництво своїх клієнтів вже більше як 14 років
за трьома основними принципами

Надійність та висока якість

Розумна цінова політика

Уважне ставлення до кожного клієнта